Wella System Professional


Nowy kompleks EnergyCodeTM System Professional to technologia opracowana z myślą o tym, by przywracać naturalną równowagę lipidową oraz chronić keratynę. Sprawia on, że włosy czują się tak, jakby odrodziły się w stanie pierwotnym: są wyraźnie zdrowsze i bardziej podatne na układanie i koloryzację.

Diagnozując indywidualny profil energetyczny włosów każdego klienta, możemy zalecić unikatowy Kod Energetyczny spośród 174 milionów możliwych kombinacji. Ten ultraspersonalizowany, zakodowany system pielęgnacji maksymalizuje energię włosów i zamienia pielęgnację w zabieg, który zapewnia włosom prawdziwą metamorfozę i jest źródłem wyjątkowych przeżyć w salonie.

Firma łączy innowacyjne odkrycia naukowe z rzemiosłem fryzjerskim najwyższej próby, aby na nowo definiować jakość i piękno włosów. Wierzymy, że Twoje włosy stanowią żywą część Ciebie i są równie unikatowe jak odciski palców, dlatego też stworzyli system pielęgnacji indywidualnie dobierany do ich specyficznych potrzeb energetycznych.

Od spersonalizowanej diagnozy w salonie po indywidualnie dobraną gamę produktów do użytku domowego − zapewniamy kompleksowy, spersonalizowany system pielęgnacji, który gruntownie odmienia wygląd włosów. Szukasz idealnej pielęgnacji do włosów? Oddaj się w ręce profesjonalisty, który zbada stan skóry Twojej głowy i włosów, zaprosi na regenerujący zabieg połączony z relaksującym masażem oraz dobierze odpowiedni zestaw kosmetyków do pielęgnacji w domu. Nie zwlekaj! Umów się na wizytę do naszego salonu i poznaj swój unikalny #EnergyCode!

Dzięki diagnozie, możemy zalecić odpowiedni system zabiegów, które są dopasowane do specyficznych potrzeb włosów i skóry głowy. Przekonaj się jakie to proste!

Zadzwoń do Nas i sprawdź nasze bogate promocje na zabiegi.

Wella System Professional
Copyright © 2015. Studio Fryzur J&S | Wszelkie prawa zastrzeżone.