Hair Company Męska linia kosmetyków


W naszym salonie powitaliśmy kolejną nowość, tym razem ucieszy ona również mężczyzn.

Profesjonalna linia kosmetyków MADE FOR MAN od Hair Company Professional to idealnie dopasowany i dobrany zestaw kosmetyków dla najbardziej wymagających panów.

Zapraszamy, bo seria posiada naprawdę szeroki wybór:

Natural cover koloryzacja dla mężczyzn - Farba dedykowana do włosów męskich, która doskonale kryje siwe włosy. W zależności od czasu trzymania można otrzymać rozmaite rezultaty od wyglądu ,,pieprz i sól" do pełnego pokrycia zapewniając za każdym razem naturalny wygląd włosów.

Hair & Bread Shampoo - Szampon przeznaczony do włosów i brody. Zawiera on ekstrakt z dębu francuskiego - aktywnego składnika o właściwościach nawilżających, łagodzących oraz przeciw starzeniu się. Został on wzbogacony mieszanką wysoko rewitalizujących mikroelementów specjalnie dedykowanych dla mężczyzn. Szampon dokładnie oczyszcza i utrzymuje równowagę hydrolipidową skóry i jej strukturę. Pomaga zapobiegać podrażnieniom i swędzeniu skóry. Doskonały do codziennego stosowania.

Precision Shaving Gel - Precyzyjny żel do golenia. Posiada on specjalną formułę do precyzyjnego golenia w miejscach, gdzie skóra obok brody jest zwykle bardziej delikatna (wąsy, boki). Również posiada on ekstrakt z dębu francuskiego, który nawilża i łagodzi, a rewitalizujące mikroelementy dodają skórze elastyczności. Golenie staje się przyjemnością bez podrażnień i swędzenia skóry.

Lenitive After Shave - Wspaniały środek łagodzący po goleniu. Dedykowany szczególnie do skóry delikatnej i wrażliwej. Zawarte w formule: ekstrakt z dębu francuskiego, aloes oraz mieszanka mikroelementów mają właściwości nawilżające, łagodzące oraz działają przeciw starzeniu się skóry. Nie zawiera alkoholu.

Fiber Wax - Wosk matujący. Mocno utrwalający wosk do stylizacji nadający włosom matowe, naturalne wykończenie. Bardzo wydajny.

Bread Oil - Olejek do brody na bazie ekstraktu z francuskiego dębu, olejku migdałowego, siemienia lnianego i witaminy E z formułą wysoce nawilżającą i antyokscydującą. Głęboko odżywia, rozplątuje i wygładza. Olejek pomaga zapobiegać nieprzyjemnemu swędzeniu skóry. Bardzo wydajny.

Przykładowa męska koloryzacja:

HairCompany Męska koloryzacja

HairCompany Męska koloryzacja
Copyright © 2015. Studio Fryzur J&S | Wszelkie prawa zastrzeżone.